Dobry Ebook
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dobry Ebook

Oferuje ebooki w kategoriach: prawo, matematyka i hobby.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pogotowie stomatologiczne Suchanino Gdańsk

Go down 
AutorWiadomość
Zofia21




Liczba postów : 1
Join date : 30/06/2021

Pogotowie stomatologiczne Suchanino Gdańsk Empty
PisanieTemat: Pogotowie stomatologiczne Suchanino Gdańsk   Pogotowie stomatologiczne Suchanino Gdańsk EmptySro Cze 30, 2021 12:19 pm

Urlop kojarzy się nam wszystkim z wypoczynkiem, spokojem i błogostanem. Niestety jak się okazuje nie zawsze.
Ból zęba, chyba większość wie co to oznacza. Niestety ale i ja już wiem. Będąc na urlopie w Trójmieście dopadł mnie koszmarny ból zęba, ból nie do wytrzymania wręcz, na który nie pomagały środki przeciwbólowe. Zaczęłam szukać pomocy, a konkretniej pogotowia stomatologicznego, które przyjmie mnie jeszcze tego samego dnia tj. w sobotę po południu! Znalazłam jedno miejsce świadczące usługi w ramach takiego pogotowia dentystycznego w Gdańsku. W Amber Clinic Gdańsk otrzymałam natychmiastową pomoc, zostałam bardzo miło przyjęta, a cała atmosfera w trakcie wizyty był bardzo przyjazna. Polecam klinikę Amber na Suchaninie jako pogotowie stomatologiczne i jako gabinet przyjazny pacjentom.
Powrót do góry Go down
 
Pogotowie stomatologiczne Suchanino Gdańsk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dobry Ebook :: Dodaj swoją stronę :: Katalog Stron :: Medycyna, zdrowie-
Skocz do: